Polityka Prywatności serwisu jednostek.pl

Na tej stronie możesz zapoznać się z naszą polityką prywatności.
Zauważ, że staramy się przestrzegać Twojej prywatności i nie wykorzystujemy żadnych Twoich danych. Korzystamy jednak z zewnętrznego systemu reklam, który może analizować ruch na naszych stronach jak i Twoje zachowanie w internecie.
Szczegóły znajdziesz poniżej.


Polityka Prywatności
Serwis jednostek.pl nie zbiera, nie analizuje ani nie korzysta z żadnych prywatnych informacji mogących w jakikolwiek sposób zidentyfikować użytkownika lub jego komputer. Czasami jednak analizujemy ruch na naszych stronach korzystając z logów serwera.

Jednakże korzystamy z zewnętrznego systemu reklam:

W celu wyświetlania reklam w trakcie Twojej wizyty w naszej witrynie korzystamy z usług zewnętrznych firm reklamowych. Firmy te mogą wykorzystywać informacje (z wyłączeniem imienia i nazwiska, adresu, adresu e-mail i numeru telefonu) związane z Twoimi wizytami w tej oraz innych witrynach do wyświetlania reklam towarów i usług, które mogą Cię zainteresować. Kliknij : Polityka prywatności reklam Google i sieci partnerskiej., aby uzyskać więcej informacji na ten temat oraz dowiedzieć się, w jaki sposób możesz uniknąć wykorzystania informacji przez te firmyAnimacja Zaćmienia Słońca w dniu 20/06/2021 w różnych miastach w Polsce
Solar Eclipse
Zaćmienie Słońca nad Polską - 10 czerwca 2021
Zobacz Animacje Zaćmienia